Jump to content

Recommended Posts

Posted

Ik begin bij mezelf, dussss... Even voorstellen dan maar?

 

Ik lees hier al jaren en heb veel nuttige tips hier gevonden, maar heb me vandaag aangemeld om mee te kunnen doen met de teeltwedstrijd van dit jaar.

 

Mijn tuin is een simpele stadstuin (totaal perceel inclusief bebouwing is iets van 360 m2), die ik ook nog deel met mijn 3 jonge kinderen en barbequeende wederhelft. Volkstuin heb ik geprobeerd, maar is in deze levensfase niet haalbaar (werk, kinderen en dan een half uur fietsen, onderhoud schoot zwaar tekort haha).

 

Bijna alles in de tuin is eetbaar en ik hou bijzonder van meer permacultuur-achtige teelt, zoals hablitzia, eeuwig moes, bessen etc.

 

Sfeerplaatje voor het idee en om tevens meteen te testen hoe dat werkt... Gras is inmiddels vervangen door nog meer borders en de magnolia mag blijven omdat ze zo mooi is <3

 

Groetjes!

 

2017092914465487621578922888.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...