Geplaatst: 28 december 20213 j Zoals de titel al doet vermoeden.. 1 van mijn lekkere favoriete tomatenrassen is : Millefleur. echter, tot nu toe zo moeilijk te vinden & de webshop waar ik mijn overige zaden vind heeft dan weer geen Millefleur. iemand hier die mij wat millefleur zaden wil verkopen! Bij absolute voorkeur biologisch geteeld! Alvast bedankt! Levensmotto : Een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd. 😀
Geplaatst: 29 december 20213 j Ik heb even gekeken bij de shops waar ik vaak zaden koop, en een van de winkels heeft 'm wel. https://www.tessgruun.eu/tomaten/tomaat-millefleur-10-zaden-tessgruun Heb er vorige week nog wat besteld en kreeg het enkele dagen later al in de brievenbus. Ik kom 'm ook hier tegen: https://www.tuinjoop.com/product/tomaat-mille-fleur-solanum-lucopersicum-l/ https://www.vreeken.nl/291400-kerstomaat-ildi-millefleur Bij Vreeken is de soort nu helaas niet op voorraad, maar dit is een biologische. En TuinJoop geeft aan dat alle zaden zijn gekweekt zonder chemische middelen (maar met die webshop heb ik geen ervaring). Oudholland Hebban olla vogala nestas hagunnan hinase hic anda thu, wat unbidan we nu?
Geplaatst: 30 december 20213 j Auteur @Oudholland heb ze daar idd ook gezien, maar verder niet echt zaden nodig van die shops dus eerst maar ergens anders polsen Levensmotto : Een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd. 😀
Geplaatst: 30 december 20213 j Heb die helaas nog niet kunnen bestellen bij vreeken of een ander, ben er ook al een tijd naar oo zoek.
Geplaatst: 30 december 20213 j Ik heb zaadjes van Millefleur. Waarschijnlijk oogst 2020. Gekregen van een medeforumlid. Of ze 100% biologisch zijn weet ik niet. Laat maar weten of je toch geïnteresseerd bent.
Geplaatst: 31 december 20213 j Tessgruun is absoluut de kortste en beste weg!! Insta, leuke foto’s! https://www.instagram.com/waldengardening/
Geplaatst: 1 januari 20223 j Ildi / millefleur hab ik ook, maar ik vind die tomaten nergens naar smaken. Ziet er wel heel indrukwekkend uit, die volle tomatentrossen. Heb er wel zaden van gewonnen (had ze in 2020 in de tuin), maar die heb ik al weggegeven, volgens mij.
Geplaatst: 2 januari 20223 j On 12/30/2021 at 8:42 PM, Amrutten said: Ik heb zaadjes van Millefleur. Waarschijnlijk oogst 2020. Gekregen van een medeforumlid. Of ze 100% biologisch zijn weet ik niet. Laat maar weten of je toch geïnteresseerd bent. Als ze van mij komen zijn ze idd biologisch, oogst 2020 of 2021.
Geplaatst: 2 januari 20223 j Auteur 17 uren geleden, Flup zei: Ildi / millefleur hab ik ook, maar ik vind die tomaten nergens naar smaken. Ziet er wel heel indrukwekkend uit, die volle tomatentrossen. Heb er wel zaden van gewonnen (had ze in 2020 in de tuin), maar die heb ik al weggegeven, volgens mij. ik vond ze vorig jaar dus wel heel lekker, maar mijn zaadjes zijn beginnen schimmelen... Levensmotto : Een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd. 😀
Geplaatst: 2 januari 20223 j Auteur Op 30-12-2021 om 20:42, Amrutten zei: Ik heb zaadjes van Millefleur. Waarschijnlijk oogst 2020. Gekregen van een medeforumlid. Of ze 100% biologisch zijn weet ik niet. Laat maar weten of je toch geïnteresseerd bent. ik wil er wel een aantal overnemen/kopen Levensmotto : Een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd. 😀
Geplaatst: 4 januari 20223 j Auteur @Amrutten bedankt! Levensmotto : Een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd. 😀
Geplaatst: 12 januari 20223 j Auteur Op 31-12-2021 om 17:00, Saalk86 zei: Tessgruun is absoluut de kortste en beste weg!! heb zaden besteld bij tessgruun, nu zondag, (andere dan millifleur want die heb ik van een forumlid) maar tot op heden staat bestelling : in verwerking & laat ik nu ongeduldig zijn om mijn paprikazaadjes Levensmotto : Een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd. 😀
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.