Geplaatst: 20 maart 201213 j Hallo allemaal, Nu Elena zich heeft voorgesteld kan ik natuurlijk niet achterblijven Ik lees al een poosje mee, maar heb met het aanmmaken steeds dezelfde problemen als Elena. Bij mij gaat het steeds fout met het uploaden van een avatar en daardoor was ook het voorstellen nog niet gelukt ;-( Afijn, ik ben ook (nog net) 43 jaar, woon in de schone Gelderse Vallei aan de voet van Utrechtse Heuvelrug. Een heerlijk plekje aan de rand van het dorp, met de beleving van het vrije wonen.De siertuin heb ik inmiddels aardig op orde, gisteren net 16 kruiwagens compost erover gestrooid (en er staat nog zo'n bult te wachten). Tussen de planten van de siertuin staan verspreid mijn moestuinkruiden. Ik ben mij nog steeds aan het bezinnen of ik toch aan een echte moestuin begin...Dan moet er een stuk van het weiland ontgonnen worden. Het uploaden van een foto bij dit bericht lukt wel. Het is "ons" roodborstje die iedere dag even komt groeten gezeten op de top van het vogelhuisje. Foto's van de tuin volgen nog!Als ik dezelfde foto wil uploaden als avatar blijf ik problemen houden (ook met google chrome).Weet iemand raad??? 20 maart 201213 j aangepast door Gast
Geplaatst: 20 maart 201213 j Welkom, Enjoy! http://www.facebook.com/JasminSoap https://jasminsoapstudio.com/
Geplaatst: 20 maart 201213 j ja als je de afbeelding verkleint lukt het wel... had hetzelfde probleem. Welkom trouwens
Geplaatst: 20 maart 201213 j Auteur Beste mensen, De afbeelding is al drie keer verkleind én allang binnen de marges, maar het wil echt niet...
Geplaatst: 20 maart 201213 j Bij mij hetzelfde probleem. Heb Luc om hulp gevraagd én gekregen. Maar ondertussen kan ik zélf nog steeds nix met die avatar (veranderen ofzo etc.).
Geplaatst: 20 maart 201213 j Welkom geheten en veel lees en vraag plezier op het forum toegewenst. Avatar wel het goede bestandstype? Heilige boontjes, ik eet ze rauw!
Geplaatst: 20 maart 201213 j Beste mensen, De afbeelding is al drie keer verkleind én allang binnen de marges, maar het wil echt niet... uhm ik had t zelfde maar ik heb het door manlief laten oplossen.
Geplaatst: 20 maart 201213 j Kan "manlief" die oplossing ff neertypen?Ik weet niet of de afbeelding op internet staat maar je kan er ook voor kiezen om de url op te geven. Wijzig avatar/externe avatar. Heilige boontjes, ik eet ze rauw!
Geplaatst: 20 maart 201213 j zover ik het begrijp moet het formaat passen dus die 128 x 165 of zoiets dat staat erbij.. maar dan is het ook nog zaak dat ie niet te groot is hoeveel kb of zo. Dus die combi moet goed zijn. Ben zo blij dat ik het zelf allemaal niet snap Hopelijk heb je er wat aan en anders door Luc laten regelen. En volgens mij staat er bij de babbeltuin in de rubriek ergens ook nog iets over. Anders moet je even zoeken met de zoekfunctie.
Geplaatst: 21 maart 201213 j Auteur Bedankt allemaal, Manlief op laten lossen heeft niet zoveel zin in dit geval.'Ik ga er binnenkort op studeren!Nu geen tijd voor gehad. Intwee dagen ongeveer 35 kruiwagens compost over m'n tuin uitgestrooid én vanmorgen schilderles, dus weer staan...Nu tijd voor wat andere ook belangrijke dingen.Het komt vastr wel een keer goed. Dus voor vandaag: Enjoy!
Geplaatst: 3 april 201213 j Auteur Het is gelukt!!! Handige (pseudo)zoon heeft uitgevogeld hoe het moest. Ziedaar: een echte avatar. Als het goed is moet ik het nu ook zelf kunnen Dat ga ik van de week nog eens even uitproberen.
Geplaatst: 10 april 201213 j Auteur Eindelijk wat foto's van de eerste stappen op weg naar m'n moestuin.Ik wilde beginnen met twee keer een vierkante metertuin, maar het begint nu al uit de hand te lopen De eerste tien m2 is uitgegeraven, vandaag 23 kruiwagens zwart zand erin gereden, dan compost erdoor en snel de eerste planten erin!Ik kan niet wachten!!
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.