Geplaatst: Gisteren om 16:271 d Ik ga de langste op de foto zetten, dan staat die in elk geval geregistreerd.Een aantal zijn bijna allemaal even lang, dus dat zal niet moeilijk worden...😄Rare dingen, misschien kan ik er eentje recht buigen, zoiets als Uri Geller.
Geplaatst: Gisteren om 21:121 d Ik heb vandaag en ga morgen nog een volle dag beregenen, daarna tropische dagen en daarna ga ik héle lange bonen oogsten! 🤣Hoop ik... 😊
Geplaatst: 17 uren geleden17 u Ik zal vandaag ff kijken. Eerlijk gezegd heb ik niet veel bijzonders gedaan. Bij 1 plant heb ik in het begin steeds de bloemen er uit geknepen en wat zijtakken weg gedaan. Dat laatste was vast niet slim. Ik heb er 2 bonen aan laten zitten. Ik zal ze vandaag meten.
Geplaatst: 6 uren geleden6 u Alvast mijn eerste inzending voor de zekerheid: 14,5 cm!Van de lage struik, de klimmer doet nog niet meer dan klimmen. Ik heb er maar een rekje voor geïmproviseerd.
Geplaatst: 2 uren geleden2 u We kunnen inmiddels, afgezien van de "verkeerde' klimvarianten er wel vanuit gaan dat deze sessie niet helemaal is geworden wat het had moeten zijn.Stambonen die gaan klimmen zouden niet mee mogen doen, maar goed, mijne klimmen ook. Ik zal er plaatjes van maken, maar niet meedoen aan de wedstrijd. Ergens is er iets fout gegaan.
Geplaatst: 1 uur geleden1 u @Lia56 heeft expliciet aangegeven dat alle planten uit de opgestuurde bonen meedoen met de wedstrijd, ongeacht of ze stam of stok blijken te zijn. Blijf dus vooral lekker meedoen!
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.