Geplaatst: Zaterdag om 10:242 d Gisteren een complete tomatenlijst gemaakt met kenmerken en instructies. Ontdekt dat ik veel oud zaad heb. Dus nu ben ik al dat oude (soms stokoude) zaad voor kiemtesten in de Deno aan het leggen, als maar de helft opkomt verdrink ik straks in de zaailingen 🫣. Enfin ik heb een plantenbiebje in de buurt, er zijn vast mensen blij mee. * er komt altijd weer een nieuwe lente *
Geplaatst: Zaterdag om 11:202 d Chatgpt maakte mij wijzer. Die zei dat oud zaad beter eerst geweekt kan worden voor ik het in de deno doe. Alles weer er uit gehaald 🥴 en in water gedaan. Morgen alsnog in de zakjes. * er komt altijd weer een nieuwe lente *
Geplaatst: Zaterdag om 12:132 d Op 2-4-2026 om 19:24, Gitta zei:januari vorig jaarJa klopt. Die had ik ook nog. En ze kwamen niet op geloof ik. Straks even nakijken. Zaterdag om 21:161 d aangepast door Petrasmoestuin
Geplaatst: Gisteren om 15:221 d Vandaag toch stiekem Brrrr-weer, met een hoop wind. In de kas achter huis was het best lekker dus daar een hoop zaai-trays gevuld.Zo'n 30 verschillende soorten en variëteiten gezaaid. Voor op de vaas; veel Zinnia's, Dahlia's, Echinaceae, Papavers (ben benieuwd hoe dat gaat. Als ik ze ter plekke uitstrooi gaat het altijd mis. Ze komen niet op of ik schoffel ze zelf weg 😖 Diana zegt dat het kan, dus dan wil ik het wel proberen) en kruiden zoals Agastache diversen, Basilicum diversen en Shiso. O ja, ook nog de prachtige Daucus carota Dara, de Sierpeen. En de Lathyrusjes liggen in de week. Mulch! Moeder natuur houdt niet van kale grond.
Geplaatst: Gisteren om 15:471 d Ooooohh ik moet nog zo veel zaaien, alleen geen ruimte..☹️En waarschijnlijk ook een tekort aan trays als ik alles ga zaaien. En te kort aan plek in de moestuin vermoedelijk..Oh ja, en een tekort aan tijd. gisteren om 15:481 d aangepast door acpronk Mijn Instagram: https://www.instagram.com/pronksparadise/
Geplaatst: 18 uren geleden18 u Vandaag de komkommers en courgettes gezaaid. Deels in P9, deels in P7. En de laatste tomaten uit de deno naar P7 potjes. Mijn vensterbanken zijn nu officieel vol. Kan met de MTFD gelukkig weer een hoop weggeven!
Geplaatst: 6 uren geleden6 u Appelboom relinda van @weknow geplant en wat viooltjes en andere zomerbloeiers geplant. Ze hadden allemaal mega veel slakken Laatste erwten gepoot en de lathyrus.
Geplaatst: 1 uur geleden1 u Vandaag weer wat bladmoes, spinazie, bietjes, bosui, knolraapjes, wasabiblad en koolrabi gezaaid. Ik heb dit jaar een vrij rustige start, als ik om me heen kijk voelt het alsof ik enorm achter loop. Maar dan zeg tegen mezelf dat dat niets uitmaakt en het geen race is. Lekker buiten bezig zijn is wat voor mij telt😄. En de dingen die ik een week geleden gezaaid heb steken de kop al boven de grond dus alles is goed😊.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.