Geplaatst: 5 november 201411 j kreeg er alleen wel een doosje chocolaatjes voor terug telt het dan wel als weggeven/uitdelen? Ja hoor! Maar alleen als je met veel smaak op eet en er Joep ook een paar geeft In mijn moestuin heers ik als een tiran.Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.
Geplaatst: 9 november 201411 j 2 grote kruisbesstruiken Ik kreeg er alleen wel een doosje chocolaatjes voor terug. Maar daar had ik niet om gevraagd... telt het dan wel als weggeven/uitdelen? Hi, hi.... die ervaring had ik laatst ook... http://www.facebook.com/JasminSoap https://jasminsoapstudio.com/
Geplaatst: 9 november 201411 j Twee grote zakken boerenkool. Ik weet niet wat ik met het spul aanmoet. Die 6 planten blijven maar groeien
Geplaatst: 12 november 201411 j Mosterdblad en er staat nog een boel in de tuin.En nog aardbeiplantjes aan meerdere mensen.
Geplaatst: 13 november 201411 j ik heb de afgelopen dagen 2 maal geitenmelk weggegeven. De eerste keer heb ik er mooie kruisbesstruikjes voor terug gekregen en de 2e keer een blij gezicht van mijn kleine neefje. http://www.fromapreciousplace.nl Droom en doel om zoveel mogelijk natuurlijk te leven, tezamen met onze dieren. Wegens boerenerf-drukte niet altijd even veel tijd om te forummen (helaas .. ) Maar per pb of mail ben ik bereikbaar.
Geplaatst: 14 november 201411 j dahlia's aan medetuinder die de moed een beetje had laten zakken (dzz: soms beginnen mensen hier enthousiast een tuin, merken na een jaar of twee dat er veel te doen is en gaan het als werk zien, verliezen het plezier en komen dan te weinig; we proberen dan te vertellen dat tuinieren ook een kwestie is van geduld opbouwen.."begin bij het begin dan kom je vanzelf aan het end")
Geplaatst: 30 november 201410 j mierikswortel, met kleine waarschuwing over de uitbreidingslust van het plantje
Geplaatst: 15 december 201410 j groentenpakketje 1 ivm serious request in Haarlemvriend bood ruim op een jaar abo voor S R, toppie!
Geplaatst: 15 december 201410 j Van de week nog meer Seraptamosterd, tot nu toe kan het goed tegen de vorst.Stampotje ervan smaakt erg goed er zit in ieder geval ook wat in de vriezer.
Geplaatst: 16 december 201410 j groentenpakket aan kennis die er veul voor heeft geboden op onze Serious Request veiling
Geplaatst: 23 december 201410 j en wat laurier gedroogd voor ze(tsja, je moet toch wat in de wintertijd)
Geplaatst: 30 december 201410 j Na de jaarlijkse Kerstbrunch mochten de kinderen de jam van hun voorkeur meenemen, plus ieder een grote pot ingemaakte peren.Smullen!
Geplaatst: 24 maart 201510 j Peper zaailingen/plantjes. Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl
Geplaatst: 8 april 201510 j dagje opknapwerk in tuin kennissen, was veul spitwerk, kenissen zagen dat en hielpen mee
Geplaatst: 8 april 201510 j Wat sla zaailingen, Chinese kool en oranje paprika aan m'n zusje gegeven voor haar moestuintje.
Geplaatst: 8 april 201510 j Paprika's verspeend, snijbiet uitgeplant, erwten uitgeplant, 5 soorten wortelen gezaaid, uien geplant, goudsbloem uitgeplant en wat dropplant en gezaaid. En toen was het ineens donker 9 april 201510 j aangepast door Gast
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.