Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Loraine_

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door Loraine_

  1. Haha, zeker. Maar hé, ik werk het beste onder tijdsdruk. Komt dat even goed uit 😂
  2. Van harte gefeliciteerd! 🥳🥂 Hopelijk hebben jullie een mooie dag gehad.
  3. Loraine_ reageerde op Guus D's topic in Babbeltuin
    Ook wat zaden bij de Welkoop in de aanbieding.. Verder nog even langs de bouwmarkt geweest: 6 palen voor verankering van tunnelkas 4 zakken potgrond Nog een extra speciekuip. Heb dan nu 4 voor alle 4 soorten courgettes. Ophoogzand en betonbanden voor het pad van de kas en nog een zakje brekerszand, die gebruik ik in mijn zaaimix.
  4. Ik heb mijn bonen 4 dagen geleden gezaaid/gelegd, hoe je het ook wil noemen. Eerste keer bonen, dus ik hoop dat het goed gaat. Kan ze nu al wel de grond uit kijken, maar ik ga geduld hebben 😇
  5. Loraine_ reageerde op emmam's topic in Voordeur
    Welkom! Leuk dat je ondanks je kleine tuin toch wel wat kunt moestuinieren 👍
  6. Welkom (terug) en een goed seizoen gewenst. En veel plezier van je kipjes straks!
  7. Afgelopen week druk bezig geweest met de voorbereidingen van de tunnelkas. Hiervoor stond er een kas van 1.90 x 3.70. De nieuwe kas is 3x6. Een flink stuk groter dus, dus dat betekende flink wat extra grond afgraven, waar ik me flink op had verkeken.. Maar het is nu eindelijk klaar. Voor: Tijdens: Na: Vandaag ook het middenpad verlengd met 3 extra 60x60 tegels en betonbandjes geplaatst. Geen sportschool nodig als je een moestuin hebt.. 💪 Morgen nog wat overtollige aarde weghalen, het is nu helaas nog wat te hoog, aangezien er ook nog een berg compost doorheen gewerkt moet worden. Daarna kan ik beginnen met het in elkaar zetten van de kas en alles wat daar nog bij komt kijken. Ik wil mijn pepers en tomaten maandag 18 mei gaan uitplanten in de kas. Moet lukken! Wordt vervolgd..
  8. Welkom en een goed moestuinseizoen gewenst! 👌
  9. Een 4-tal peperplanten aan een collega en de rest van mijn planten die ik over had (9 tomaten, 22 pepers) naar de AZC moestuin.
  10. Ik ben benieuwd! Ik ga wel even heen denk ik. Heb ze vaker gezien op andere markten, hebben vaak leuke dingen, maar ben daar zelf nog nooit geweest.
  11. Gisteren een handvol oerprei meegekregen vanuit het Carpe Vitam voedselbos. Heb ze gelijk in de moestuin gezet. Geen idee of het goed gaat, omdat dit blijkbaar totaal niet de tijd ervoor is. Maar we gaan het wel zien of het lukt🤞
  12. Wat een mooie nieuwe aanwinst, veel plezier ervan gewenst en welkom op het forum!
  13. Loraine_ reageerde op woldistel's topic in Groente
    Ik ben in rouw. Ik heb mijn allereerste pepertje van het jaar vermoord. 😭 Verder wel bij heel veel planten al knopjes en bloemen! Zeker de Rawit's gaan hard.
  14. Ik ben benieuwd hoe het jullie vergaat. En ook bij jou @Wortel in de kas. Ik ga ze buiten zetten, als test. Mocht het nou heel slecht gaan dit jaar, ga ik ze volgend jaar in de tunnelkas doen. Wat ga jij doen @Tanja65? Ik wordt ook al ongeduldig, maar wacht nog even tot na het weekend, dan zijn mijn overtollige peper- en tomatenplantjes weg en heb ik weer ruimte!
  15. De courgette zelf is inderdaad kleiner, maar dat zegt niks over de plant. Die is (in jouw geval) 'helaas' net zo groot als de meeste andere courgettes. Ik doe dit jaar mijn courgettes in van die 65L speciekuipen, wellicht is dat voor jou ook een optie.
  16. Welkom op het forum! Leuke manier om te beginnen zo. Als tip kan ik je in ieder geval alvast meegeven om de courgette niet in je vierkante meter bak te zetten. Kan wel, maar dan is er geen plek meer voor andere groentes. De courgette wordt zo groot dat hij anders alles verdrukt. Aubergine heb ik zelf geen ervaring mee, maar volgensmij geld daar hetzelfde voor.
  17. Deze kwam ik zojuist tegen. Ik ga even een kijkje nemen en neem wat peperplantjes mee. Vlakbij mijn werk en laat ik zaterdag toevallig net tot 13.00 uur moeten werken. Carpe Vitam2 mei | Planten ruilbeurs Elim (13.00u-16.00u) - Carpe VitamPlanten ruilbeurs op Elim op 2 mei bij Carpe Vitam. Ruil stekken, zaden en planten, ontmoet lokale groenliefhebbers en ontdek permacultuur.
  18. Andijvie uitgeplant. Pastinaak gezaaid en een nieuwe rij radijsjes. Blij dat ik die in fases zaai, want van de 2 week geleden gezaaide radijsjes is maar de helft opgekomen. Ik denk misschien te diep gezaaid. Nu wat ondieper gezaaid en in wat fijnere aarde/zand. Hopen dat de hele rij nu gewoon opkomt. 🤞
  19. Hier gisteren en vandaag ook veel 'after-mtfd-werk'. Veel potten schoongemaakt, planten verpot, bak in achtertuin leeggehaald waar nog voorjaarsbloeiers in stonden en nu wel waren uitgebloeid. Voorzien van compost en nieuwe potgrond en daar alle kruiden en enkele kruiden die ik al had in uitgeplant. De 4 verschillende muntsoorten en de citroenmelisse tussen mijn bessenstruiken in de border uitgeplant, daar mogen ze lekker woekeren en zijn ze niemand tot last. Ook de aardbeien in bakken gezet. Nu 3 soorten: Daroyal, Lambada en Korona. Dit jaar testen welke het lekkerste is.
  20. Welkom Iris & Remco! Ziet er leuk uit, goeie oogst gewenst alvast!
  21. Leuk! Ik heb ze ook van @Goldfish gekregen, dus ben benieuwd hoe ze het gaan doen. Hoe/waar heb jij hem overwinterd?
  22. Thanks! Het is een peper. Wel een hele milde. Op papier staat ie als vergelijkbaar met een Jalapeno, maar ik meen me te herinneren dat hij nog milder was qua smaak.
  23. Mijn plantjes zijn enkele keren overdag een paar uurtjes buiten geweest, maar that's it. Het zijn het dus nog best watjes.
  24. Jeetje, wat een pech! En wat een lange dag zo.. Fijn dat je weer veilig thuis bent. Geniet lekker van je biertje en ik duim mee dat je autootje nog te redden is 🤞☘️
  25. Ik vond het ook een erg geslaagde dag. Leuk om iedereen te leren kennen en nu te weten welke gezichten er bij (een deel van) de forumnamen horen. Veel nieuwe plantjes ontvangen door alle leuke ruilen. Jorieke en Joep, bedankt voor de gastvrijheid! 😃

Account

Navigatie

Zoeken

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.