Geplaatst: 10 uren geleden10 u Misschien helpt een verjongingskuur?Sterkte ermee! Mijn Instagram: https://www.instagram.com/pronksparadise/
Geplaatst: 9 uren geleden9 u Shit slakken! Dit was al een mooie courgette plant….! Pfff..nog alerter zijn dus. Gewoon doorgeknaagd! 9 uren geleden9 u aangepast door jootje
Geplaatst: 1 uur geleden1 u Bij mij worden de Chinese kolen aangevallen in de kas. Ik dacht eerst dat het aardvlo was en ik spoot ze elke dag nat (alle kolen trouwens, maar die worden niet zo hard aangevallen) en ik hield de aarde nat, want daar houdt de aardvlo niet van. Zijn het dus slakken en die vinden het water heerlijk.Eergisteren zag ik op elke kool 1 slak, maar gisteravond weer gekeken en toen zag ik een heel nest erop lopen. Die krijg je echt niet te pakken zo klein. Mijn licht op mijn hoofd was leeg en mijn man was wel aan het bijschijnen, maar het ging niet goed. Ik liet ze vallen o.a. en ik zei: we gaan naar binnen, het was al laat en ik was moe. Vanavond biervallen in de aarde graven. Er komen bij mij op dit moment geen wespen in de kas.Ik weet het: kolen horen niet in een kas en ik heb gelukkig voor volgend jaar al iets bedacht hoe en waar ik ze ga zetten. Kolen allemaal bij elkaar.Maar ik heb heel veel kolen staan, dus als ze die 2 opeten, dan blijven ze van de andere af. En ik heb ze ook in andere bakken staan met gordijn erover. Het maakt niet uit of er uien, knoflook e.d. in staat. Ik heb radijzenblad die er niet meer uitziet, maar de kool ernaast pakken ze ook. Zo geldt het ook voor raapstelen, maar dat valt nog mee, er wordt daar niet zo erg van gegeten, tenminste: er staat genoeg. En grote slakken zie ik sneller dan kleintjes van halve mm.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.