Geplaatst: 8 oktober 20187 j Sinds een jaar heb ik een eigen (kleine) zadenhandel. Ik probeerde regelmatig op mijn website blogs te schrijven. Echter ik heb 3 kindjes (8j, 2j en 6maanden), te renoveren huis, fulltime job, op te richten bedrijf,… allé je hoort het al te weinig tijd Ik zoek nu mensen die graag eens een blog schrijven over de moestuin. Het mag over alles gaan zolang het maar moestuin gerelateerd is. Je hoeft ook niet per se een ervaren moestuinder te zijn. Ik beloon je natuurlijk met een hoop zakjes zaad, een zadenmap of plantenlabels. Stuur me een Pm via het forum of via mijn website www.detuinschuur.be
Geplaatst: 22 oktober 20187 j Auteur De eerste blog is geschreven. Zeer fier!! 23 oktober 20187 j aangepast door Gast
Geplaatst: 22 oktober 20187 j Gefeliciteerd Mellie met je blogjob. En gefeliciteerd Krikke met MadameMoes. Leuk geschreven Mellie, denk dat het leuke blogjes worden vooral ook met de kids erbij.
Geplaatst: 22 oktober 20187 j Leuk geschreven, Mellie! En wateen mooie kindjes! Succes met de volgende blogjes.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.