Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Ruillijst Jorieke voor MTFD april 2019

Featured Replies

Geplaatst:

Ja ik zou daar nog wat bestellen.....moet even nakijken wat ook alweer 2x 5 kilo bloem en er was nog iets.....

 

Ga je nog horen...

Geplaatst:

Mag ik nog een tijm plantje

en heb je toevallig nog oerprei?

 

Ik heb mijn kruiden tuin omgespit vandaag en ik heb wel wat opgegraven maar weet niet zeker of het de oerprei is?

Geplaatst:

Jeej! Laat je me nog weten wat je wilt?

Geplaatst:

Graag, O-tentic Actief durum zuurdeegpoeder

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

Geplaatst:
Mag ik nog een tijm plantje

en heb je toevallig nog oerprei?

 

Ik heb mijn kruiden tuin omgespit vandaag en ik heb wel wat opgegraven maar weet niet zeker of het de oerprei is?

 

??

Geplaatst:
  • Auteur

Ik heb nog een aantal kleine potjes met welsh onion van vorig jaar (gezaaid). En zaailingen van driekantig look. Dat breidt zich hier erg mooi uit op een schaduwplekje, maar er zijn wat zaailingen die tussen stenen enz. opkomen dus die ga ik er uit halen. Ik kan ze oppotten

Geplaatst:

Ik ben wel weer erg in voor een nieuwe bak met Welsh Onion die doet het hier niet goed maar ik heb een nieuw idee voor een plekje dus graag Jorieke

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

Geplaatst:

Jorieke,

 

Mag ik zaailingen van de Egyptische ui, een Beauregard stek, en als je er nog hebt Welsh Union.

 

Ik heb voor jou: oud zaad, aanmaakhoutjes of iets van mijn lijstje of keukenrol ?

 

Antoinette

  • 2 weken later...
Geplaatst:

Heb jij toevallig nog bonte eeuwigmoes over?

De mijne heeft de verhuizing waarschijnlijk niet overleefd. Staat nu binnen in de hoop dat er nog leven inzit. Al het blad is weg

You can bury a lot of troubles by digging in the dirt

Geplaatst:

Oke ik vraag jet

You can bury a lot of troubles by digging in the dirt

Geplaatst:

Hoi Jorieke, ik zag dat je brave hendrik en rode weegbree aanbiedt. Daar heb ik wel oren naar! Ik weet niet of er dingen staan op mijn lijstje die jij wilt hebben, ik heb ook nog wel oud zaad, en anders kan ik bv. Keukenrol of toiletpapier voor je meenemen?

 

Ps wil je het oude zaad gesorteerd of mag ik alles in 1 zakje mikken (oftewelm wat ga je er mee doen)

* er komt altijd weer een nieuwe lente *

Geplaatst:
  • Auteur

Oude zaden willen we graag ja, voor de varkens. En dan mag alles in 1 zakje zitten. Scheelt ons wat uitpakwerk. Zolang er maar geen tomatenzaad bij zit.

Ik zie zo even niets op je lijstje verder. Maar misschien, heel misschien, wil je voor mij langs de buffels rijden? Je weet wel, die buffels van dat lekkere ijs? Ze hebben er nu ook mozzarella en worstenbroodjes

Geplaatst:

Ik wil met alle liefde ergens voor je langsrijden, maar ik heb geen idee waar je het over hebt. Haal je me door de war met iemand anders?

 

Enne, lukt een stekje brave hendrik? Of zaadjes?

 

Ps ik neem aan ook geen peper en paprika zaadjes in de mix oude zaden dan.mmijn mixje is trouwens bescheiden, ik tuinier in bakken dus heb altijs maar weinig zaad van alles.

* er komt altijd weer een nieuwe lente *

Geplaatst:

Heb je nog agastachezaailingen over?

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

Geplaatst:
  • Auteur

Ja!

 

We hebben ook nog wat kippen 'over'. Ze zijn van vorig jaar, of het jaar daarvoor (kan het verschil niet zo zien...) en echt allemaal aan de leg nu. Veel teveel eieren!

Echte Veldkippen, sterke buitendieren. Het zijn geen knuffelkippen, maar ze zijn ook niet bang of schichtig ofzo.

 

Witte en bruine dames, de 2 zwarte exemplaren houden we zelf om wat kleurverschil te hebben in onze groep De bruine hebben nog het meeste van een redelijk standaard bruine legkip. Geen rasnaam. En de witte dames zullen meer Bresse-genen hebben. Maar het zijn allemaal kruisingen, van vele generaties die wij ook al hebben gefokt.

 

We willen graag 10 euro per hen, of je moet een andere goeie ruil weten. Een krielhaantje zou leuk zijn trouwens, als ruil. Maar dan wel een beetje een grote kriel, geen gek vechthoen-, of mini-ding. Dus een Orpington kriel, een Wyandotte, zelfs zijdehouder mag. We zijn al voorzien!

 

IMG502847501553531303.JPG

Geplaatst:

Zou ik dan twee agastachezaailingen mogen?

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

Geplaatst:

hai Jorieke,

 

Heb vorig jaar Egyptische ui gekregen, maar het lijkt niet op te komen..of duurt dat nog even? Anders heb ik interesse hiervoor.

Verder heb ik interesse in dropplant.

 

De brave Hendrik, is deze lekker?

IK hoor wel of het lukt.

 

groetjes Claudia

Geplaatst:
  • Auteur

Ja die Egyptische ui had allang boven moeten staan. Die amper tot niet weggeweest deze winter.

Ik zal eens kijken of ik er nog wat kan missen, en anders heb ik in het najaar weer bolletjes. Het zal vorig jaar door de droogte zijn gekomen?

 

Die Brave Hendrik is wel te eten ja echt LEKKER zou ik hem niet noemen, een mooie sterke vaste plant die je ook nog eens kunt eten. Maar ik zou hem niet speciaal telen als er op die plek ook wat kan staan wat lekkerder is.

Ik pluk van meerdere vaste groenten wat blaadjes en gooi dan alles door elkaar voor bij noodles of in een hartige taart ofzo.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.