Geplaatst: 21 september 20195 j Wil ik me net aanmelden, hoor ik dat ik al aangemeld ben. En bedankt Mellie. Ik ben dus de +1 van Mellie. Eeuwigdurend aanrommelend moestuinier.
Geplaatst: 27 september 20195 j Vanaf welke tijd begint het feest echt? Ik kan zo snel geen tijden vinden. Men zegt wel: “Je bent wat je eet, maar wie wil er nu een krop sla zijn?”
Geplaatst: 27 september 20195 j Zo rond 11 uur komen de eersten vaak aanwaaien, daarna volgen er meer en met de lunch (1 a 2 uur) is vaak iedereen er wel om lekker te eten van de tafel vol hapjes en drankjes. Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Geplaatst: 27 september 20195 j Dank, ik doe mijn best om te komen en Jootje mee te nemen. Men zegt wel: “Je bent wat je eet, maar wie wil er nu een krop sla zijn?”
Geplaatst: 28 september 20195 j Nou, wat gedoe maar het is geregeld. Ik kom graag op de mtfd en hoop Jootje mee te nemen. Ik heb eigenlijk niets te ruilen maar ik zal even de gevraagd lijstjes doorspitten in de hoop dat ik wensen in vervulling kan laten gaan.Maar dat zal wel tegenvallen. Ik weet niet of het me lukt iets te maken. Maar waar is behoefte aan? Men zegt wel: “Je bent wat je eet, maar wie wil er nu een krop sla zijn?”
Geplaatst: 29 september 20195 j Helaas kom ik het weekend niet onder mijn verplichtingen uit.Mits me lift/bob uitvalt. Scheidsrechter spelen in Duitsland Hopelijk volgende ronde betere datum You can bury a lot of troubles by digging in the dirt
Geplaatst: 30 september 20195 j Ik heb me zonet aangemeld.Lijstje: ruillijst-henkg-6-okt-2019-t25916.html Inhoud bloempot of bak berekenen
Geplaatst: 30 september 20195 j Heb het erg druk en daarom 't forum een beetje verwaarloosd, maar ik kom wel zondag! En ik neem Peter mee
Geplaatst: 1 oktober 20195 j Leuk wat last-minute aanmeldingen nog! Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Geplaatst: 4 oktober 20195 j Is er in de herfst een zadentafel? Dat weet ik zo niet meer. Een dag niet gezaaid is een dag niet geleefd.Trotse oprichter en voorzitter van Stichting OKids
Geplaatst: 4 oktober 20195 j Een tafel waar je alles op kwijt mag wat met de moestuin te maken heeft Oogst, plantjes, zaden. Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Geplaatst: 4 oktober 20195 j Een fijne dag gewenst iedereen! Zal duimen voor een zonnetje erbij. Geweldig Jorieke en Joep dat jullie dit iedere keer weer organiseren en er zoveel tijd en moeite insteken! In mijn moestuin heers ik als een tiran.Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.
Geplaatst: 6 oktober 20195 j Hier in Brabant regent het hard. Ik ben nu onderweg. Na een tussenstop bij mijn schoonouders hoop ik er rond 12 uur te zijn.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.