Geplaatst: 1 uur geleden1 u Dank je, ik was nog niet toegekomen aan het opzoeken. Omdat ik eerst de bes wilde indentificeren. Hmm, plaatje daar lijkt net iets anders dan plaatje in identificatie topic en bij mij. Natuurlijk word in het gras deze niet 30 cm hoog. Al steken distels en smalle weegbree en dergelijke toch vaak wel snel hun kop op tussen uitgestelde maaibeurten, wanneer het gras nauwelijks groeit. 1 uur geleden1 u aangepast door donaldk
Geplaatst: 1 uur geleden1 u @donaldk lijkt mij Hertshooi, maar ik geen idee welke. Ik heb er zelf ook een spontaan opgekomen exemplaar.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.