Geplaatst: 3 uren geleden3 u Geen ui denk ik, je ziet links onder het vlies de bolling van een (giga) teen.Die foto’s spreken wel tot de verbeelding! Vooral die van 6 juli van Jorieke. @Jorieke123 Heb je die buiten geteeld? Want in dat geval wil ik het ook een keertje gaan proberen.
Geplaatst: 2 uren geleden2 u Ja, ik heb ze buiten staan. Ik zet ze straks (ergens in augustus poten) ook graag als prei:
Geplaatst: 1 uur geleden1 u 5 uren geleden, appelvrouw zei:Is dat geen ui?Nee is echt een OK. https://www.upi.com/Odd_News/2026/07/06/Guinness-World-Records-heaviest-elephant-garlic/8271783353553/
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.