Geplaatst: 4 augustus4 Aug Ziet er naar uit dat het toch gewoon handmatig water geven wordt, maar ik heb hoop! Ben flink aan het duimen.
Geplaatst: 4 augustus4 Aug En?In Boskoop 0,0mm. Voor de 8e dag op rij, terwijl het in het oosten al 3 keer geregend heeft..
Geplaatst: 4 augustus4 Aug Ik wilde naar buiten voor de slakken, regen hoorde ik van mijn man. 20 minuten later over. Maar ik ging niet meer naar buiten, net mijn haar gewassen en dus nat. Morgen denk ik weer water geven en de slakken, tja....
Geplaatst: 4 augustus4 Aug @acpronk Heb op tegels zo'n 20 spetters per tegel gezien, meer is er niet gevallen.
Geplaatst: 4 augustus4 Aug Heb hier de egels voorzien van een bakje droogvoer (minder droog dan de naaktslakken), en een schaal water.Pottenteelt is dit jaar lastig zonder sproeien. Wachten tot de pepers hun bladeren laten hangen, de tomaatjes wat eerder. Aardbeien maar opgegeven, was geen doen aan in de hangpotten.De vogels wat extra gevoerd, kan ook geen kwaad, alle insecten zitten diep in de schaduw. Bakje water voor ze neergezet.Maar. De schuur lekkage plek (buurman is klusser-) is droog. Dat dan weer wel.Hopen op wat regen.
Geplaatst: 5 augustus5 Aug 19 uren geleden, henkg zei:In Boskoop is tot nu toe sinds 1 juli maar 8,2mm gevallenHier (Sint Philpsland, gem. Tholen): sinds 1 juli: 2,8 mm. Wie biedt er minder?Ho, dat is nog een stukje erger, dan mag ik me gelukkig prijzen met 9,8mm sinds 1 juli, nog een volle onverwachte 2mm 🙄 eergisteren, dankzij een heel kort buitje.9 uren geleden, rorror zei:Heb op tegels zo'n 20 spetters per tegel gezien, meer is er niet gevallen.Het gros zou echter gisteren vallen en het zag er aanvankelijk hoopvol uit op de buienradar voor hier. De regen haalde de grond echter niet enkel ook paar lauwe spetters. Dat wordt dus ook hier de gieters weer bovenhalen.
Geplaatst: 7 augustus7 Aug Auteur Dit vinden wij heerlijk weer! Lekker veel kunnen doen vandaag, yessss.
Geplaatst: 7 augustus7 Aug Ja, wij ook. Wij hebben onze vakantie er speciaal een extra dagje voor onderbroken. Alles kan er weer even tegen. Er viel zelfs nog een spatje regen, een unicum ondertussen. 7 augustus7 Aug aangepast door Tanja65
Geplaatst: 7 augustus7 Aug En zo fijn dat de avond- en nachttemperaturen lekker laag zijn. Alles fijn open, huis normale temp en een koele slaapkamer. Verrukkelijk.
Geplaatst: Zaterdag om 06:125 d Het was 8 graden, toen ik vanochtend om zes uur buiten slakken liep te zoeken en de planten water gaf.Ik vond het koud!🥶 Zaterdag om 06:135 d aangepast door Rookie
Geplaatst: Gisteren om 07:311 d Mooi, die frisse nachten van nu: vandaag begin ik de dag met 20 graden in huis. Dat geeft marge tot vanavond. Vorige hitteperiode was het 's ochtends in huis nog 24 graden, en 's avonds 29 graden.En vanavond om 20:00u: buiten 26 graden, Oostenwind 2 à 3 Bft, en kraakhelder!Ideaal weer om de zonsverduistering te volgen!https://www.moestuinforum.nl/blogs/entry/9360-zonsverduistering-gedeeltelijk-wo-12-aug-2026-om-ca-2000u/En daarna, beste tijd is rondom 03:45: vallende sterren kijken (Perseïden) !Uitgebreide info (o.a. hoe hoog (60 graden), richting (ONO)):https://hemel.waarnemen.com/meteoorzwermen/Perseiden_2026.html
Geplaatst: 52 minuten geleden52 min Merken jullie ook dat de luchtvochtigheid zo laag is? Dit is zo veel beter te doen dan die benauwde hitte die we vaak hebben. Geen hoofdpijn, geen ontploffend lijf na overdag een kwartier buiten te zijn. En het snot in je neus droogt meteen op.
Geplaatst: 46 minuten geleden46 min Zekers! Heb een paar kennissen die droge hitte gewend zijn, die houden het niet uit hier bij onze zomers. Dat vocht maakt het zoveel heftiger.
Geplaatst: 40 minuten geleden40 min 9 minuten geleden, Arja zei:Dit is zo veel beter te doenIk vond het wel erg zwaar.. In huis bij mij is het ook erg fris als tegenhanger..21,5 graad vanmorgen om 11 en buiten 34 graden; die overgang af en toe als ik even wat buiten wilde doen is me niet bevallen.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.