Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Wat heb je vandaag gezaaid of geplant ? 2026

Featured Replies

Geplaatst:

Eid-Suikerfeest.

Geplaatst:

Vandaag 2 soorten zonnebloemen gezaaid. Turkse Royaal reuze zonnebloem en de mini zonnebloem. Meestal zaai ik zonnebloemen pas in april, maar het is zulk lekker weer dat ik het wel aan durf.

@Tanja65 even gelezen over de Calima naaldbonen. Die ga ik voor volgend jaar bestellen.

Geplaatst:

Eid al fitr @Tanja65

Geplaatst:

Vandaag heel veel uien geplant. En knoflook,,, en ook 2 rijen met vroege aardappels (Frieslanders)

Verder nog wat grond gespit.

De zaadjes van de kruiden beginnen ook al uit te komen!

aangepast door Daventria

Geplaatst:

Ik heb ook een rijtje Frieslanders gezet. Allereerste keer ooit aardappelen!

Ik heb nu nog veel plek en op de lokale Facebook was een mevrouw met voorgetrokken pootaardappelen over dus ik heb er een stel opgehaald en meteen gepoot, gewoon om een keer te proberen.

Eid Mubarak @Mellie

Geplaatst:

Bloemen gezaaid, Reseda , anjer, phlox, afrikaantjes. Oude zaden. Dus afwachten.

En peterselie, peachadew en koriander.

Geplaatst:

Vier zaadjes van een Brave Hendrik (gekregen van @Petrasmoestuin ) in een potje aarde in de koelkast gezet.

Ik ben heel benieuwd.

Geplaatst:

Radijsjes, snijselderie en spruitkool.

Ik hou niet van spruitjes, mijn vrouw ook niet maar zoonlief had ze bij oma gegeten en vond ze lekker, vandaar

20260321_122232.jpg

20260321_122515.jpg

Geplaatst:

Twee zadenrollen met peulen record gemaakt, voor aan het rek op de moestuin. De overige preitjes van de bonk verwaarloosde prei van vorig jaar ook maar in een zaairol gedaan (ik was toch bezig), wie weet wordt het nog wat. Kleefkruid uitgeschept en in een potje geplant. Tuinkers ‘gezaaid’ - telt dat als zaaien, op een velletje keukenrol? Ben van plan enkele plukjes (voor de zaadjes) verder op te kweken in de tuin zodra het weer het toelaat. Misschien eerst in pot. En mungbonen te weken gelegd, ook voor kiemgroente (tauge) maar ook voor voortrekken van zaad, deze gaat in een pot in de foliekas achtertuin.

aangepast door Tanja65

* er komt altijd weer een nieuwe lente *

Geplaatst:

Gisteren weer een paar tomaten zaden die ontkiemt zijn, vanuit de deno in een potje gedaan.

Geplaatst:

Mizuna, French breakfast radijzen en oranje snijbiet in volle grond gezaaid. Usui bladerwt uitgeplant. Dahlia knollen van vorig jaar op een nieuwe plek gezet. Een deel was snotterig door de vorst, maar ik heb ze met snot en al gewoon ergens anders neergezet als het grootste deel nog goed was.

Mulch! Moeder natuur houdt niet van kale grond.

Geplaatst:

Ik heb de thijm stekjes opgepot. Ook de rozemarijn opgepot, deze hadden iets minder wortels. Dus even afwachten wat die gaan doen. Ik hoop er in ieder geval 1 over te houden, de moederplant heeft de winter niet overleefd. Verder nog weer een paar paprika en peper planten opgepot. De lathyrus plantjes uitgeplant en ook de tuinbonen uitgeplant. Ik had ook de salie en chinese bieslook in de border willen zetten, maar daar niet meer aan toegekomen. Iets voor dinsdagmiddag.

Geplaatst:

Snijbiet, rammenas, koolrabi groen, koolrabi paars, meiraapjes, paksoi en twee kleuren tatsoi (in tunneltje)

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Account

Navigatie

Zoeken

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.