Geplaatst: Maandag om 08:013 d Heerlijk die Charantais, je ziet aan de onderkant dat ie bijna over het randje is. Was de geur niet erg sterk in de kas?Lie en ik hebben deze geplukt in Z-Fr als zomerbaantje. We begonnen bij zonsopgang ongeveer en als je de tunnels inkwam dan viel de geur als een bom op je. Tussen het plukken door was er altijd wel iemand die een pauze inlastte door eentje open te snijden..dat is toch het lekkerst, zo van de plant!
Geplaatst: Maandag om 11:283 d 4 uren geleden, Jorieke123 zei:Cantaloupe-meloen Charentai,En hoe groot is hij dan Jorieke? Daar ben ik dan wel nieuwsgierig naar. Had je hem opgemeten? Ik wil volgend jaar ook eens meloen proberen.
Geplaatst: 17 uren geleden17 u Ik moet hier toch even een foto delen van een vriend van me: zijn 2e jaar moestuin en eerste poging om cantaloup te kweken:Niks getopt… warmte en liefde en deze jongen had gewoon minstens 25 meloenen van 4 planten! Ik ga vanavond proeven hoe ze smaken, maar aan de geur te ruiken gaat er niks mis mee zijn ;)
Geplaatst: 8 uren geleden8 u Prachtig. Maar tropisch fruit met tropisch weer zou geen verrassing moeten zijn en maar dat in ons kikkerlandje!
Geplaatst: 53 minuten geleden53 min 8 uren geleden, jootje zei:Oohh…ik droom er wel es van! 😊😋Haha, ik ook ;) van mijn kennissenkring weet ik zeker dat ik over de jaren de meeste meloenen heb gekweekt... maar de echte treffers met topjaren liggen nog toch nog steeds bij 2 losse vrienden die alletwee een jaartje buitenlucht meloenen kweken meepakten en óf heel veel watermeloenen... óf heel veel cantaloup wisten te kweken :)
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.