Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Het waaaaaaaait!

Featured Replies

Geplaatst:

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...... hoei, oei, joei...............

Geplaatst:

Niet normaal me hond vloog en waaide zowat weg met uitlaten

Geplaatst:

ja het woeit wel erg hard

Geplaatst:
Niet normaal me hond vloog en waaide zowat weg met uitlaten
Ja duuuuh....tis ook een soort van windhond natuurlijk!
Geplaatst:

 

Hier dacht ik ook dat de beagle op zou stijgen. Mooi gezicht die oren horizontaal langs z'n hoofd en neus in de lucht.

Geplaatst:

Nee mijn hond is een meewindhond, dat vindt ze lekker en dan gaat ze echt hard,

tegenwind is haar ding niet

Geplaatst:

ik haalde mijn dochter vandaag van school, het was erg regen en stormachtig dus ik wou even lief zijn

 

maar daarna even een blokje buiten leeuwarden gereden...

we kregen op een gegeven moment een windvlaag! ik vloog bijna van de weg... ik ben wel wat gewend maar dit was een flinkerd!

 

toen we nog een stukje verder reden toen zagen we een jongen met z'n brommer ondersteboven glijden...bijna in de sloot! die had ook even zo'n windvlaag te pakken!

ik stopte om te kijken of ie hulp nodig had maar hij stond al op.

woeste blik in z'n ogen en onder de drek...

arme knul!

Geplaatst:

grappig filmpje, worden ze in ieder geval niet moe van het lopen

Geplaatst:

Het eerste storm slachtoffer is al gevallen!

het huisje van m'n tuinburen is helemaal uit elkaar gewaaid...

het dak is als het ware 'omgeflapt' en ligt op z'n rug op het dak van het hok van de andere buren....

 

mijn pas gebouwde tuinhuisje staat gelukkig als een huis

Geplaatst:

Ja ik zal vandaag ook maar eens de schade gaan opnemen.

Geplaatst:

Zo...even flink aan moeten poten hier....Had een grote tent staan, en die was volgegroeid met van alles wat even onder de voeten uit moest....vanochtend vroeg...hoop kabaal....tent bijna de lucht in en half kapot....pfffffff het waaaaaaaaaaaaaaait en ik heb t koud ben sielugggg

Geplaatst:

Kruip in je pyama bij de kachel en neem wat warme chocomelk met slagroom. Schijnt voor Koert ook te werken

Geplaatst:

Precies, de enige remedie!

Geplaatst:

heb het opgelost met een glaasje pruimenlikeur van eigen maaksel

Geplaatst:

Dat werkt nog wel beter inderdaad, dus ik moet mijn tekst even aanpassen: de enige remedie als je geen alcohol drinkt

Geplaatst:

Op dit soort momenten gaat een (goed & zelf samengesteld) gloeiwijntje er ook wel in

  • 3 weken later...
Geplaatst:

Zo he, het ging hier vanavond hard. Zaten rustig op de bank, opeens harde klap en toen gerinkel van glas aan de andere kant van het huis. Bleek het dakraam van de buurvrouw los te zijn gewaaid (waarschijnlijk niet goed dicht gezeten) en over het dak getild en op de straat voor terecht gekomen. Staat normaal onze auto, maar die was uitgeleend aan m'n schoonvader. Enger was dat mijn vriend 10 minuten daarvoor nog had gelopen met de hond. Krijg er nog de kriebels van.

Geplaatst:

Iiieeek! Dat is gelukkig nog goed gegaan.

 

Hier waaide het ook niet zo'n beetje. Gelukkig tot nu toe geen slachtoffers gedetecteerd.

Geplaatst:
1293_77173a20f9d99a7fa96db1105865b795.jpgHeb deze ochtend onze chihuahua niet kunnen uit laten. Dan toch maar de leiband omgedaan en op gelaten... Foei wat waait het weer flink, zeg.
Geplaatst:

Eng mormel!

 

 

Hier waaide het de hele dag al maar tegen het einde van de middag ineens een storm met hagel erbij. Ik had te doen met de mensen die ik buiten zag fietsen. Bij mijn vriendin kwam zelfs het water onder de vensterbank door gelekt (woont in een flat). Echt scary. Had ze nog nooit last van gehad. Dan kijk je toch wel ff raar op je neus.

Geplaatst:

Jij hebt duidelijk de boodschap gemist, Helly: uitlaten>oplaten...

 

O.K., een goede grap hoeft geen betoog....My bad.

Geplaatst:

Dat eng mormel sloeg op die afbeelding

Geplaatst:

Geluk dat dat ook ons woefke niet is. Die is al bang als ie de trap af moet... Een echte keffer is het, maar zo lief toch...

 

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Account

Navigatie

Zoeken

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.