Ga naar inhoud

Teeltwedstrijd Aubergine Fengyuan Purple 2012


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ja graag, zeker bij de titelverdedigster (zwaarste radijs) kunnen ze beter boven dan onder de grond liggen Tenzij dat je nieuwe zaai(misleidings)methode is om te winnen

Geplaatst:
Wat een marteling, kun je wel, ze zo nakend laten liggen op een keukenpapiertje en dan ook nog een foto maken. Ik ken de deno methode verder niet zo goed hoor en het is zeker geen commentaar maar er staat me iets van bij dat je het zaadje in de grond legt zodra het kiempje zichtbaar is. Dit zijn al bijna hele (maar kromme ) plantjes

Ik ook nog geen ervaring er mee, dit jaar voor het eerst bij de paprika en peperzaden en mijn winnende aubergines. Deze hadden volgens mij net iets eerder de grond in gekunnen, maar volgens de manier van Diana's moestuin scheelt het niet heel veel, kijk maar eens: http://www.freewebs.com/ruudendiana/denomethode.htm, het zijn dus nog lang geen hele plantjes dus, het witte gedeelte is de wortel.

Even a broken clock is right twice a day

Geplaatst:
Ja graag, zeker bij de titelverdedigster (zwaarste radijs) kunnen ze beter boven dan onder de grond liggen Tenzij dat je nieuwe zaai(misleidings)methode is om te winnen

 

pfff ze heeft het zaadje weer op een molshoop gelegd( als je goed kijkt zie je hier en daar nog de snorhaartjes van de mol uitsteken)....daar gaan onze winkansen

 

@ koert...ja van die site heb ik die deno methode afgekeken...dacht dat ze nog een paar dagen konden wachten...

Geplaatst:

O, deze zaadjes moeten onder de grond? Daarom deden ze het niet .

gelukkig was het maar een proefje met zaad van Dennis ( zijn aubergine dan hè)..het heeft het inderdaad niet gedaan( heb jij ook van je eigen Fenguyan gezaaid Den? De Rosa B. komt nl wel op) volgende week ga ik echt aan de slag, en haal ik jullie zeker wel in!!!

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

Geplaatst:

Het is beter als iedereen hetzelfde zaad gebruikt, de zaadjes van de nieuwe tuin kunnen net weer iets anders zijn.

Geplaatst:
De eerste foto van de wedstrijd aubergine,

-afbeelding-

 

jooooooo !!!! het is je gelukt Jeanne !! ( de 1e foto dan )

Geplaatst:

Hoi, ja hij staat er,de eerste, maar met hulp van mede moestuinnierders hoor.

 

Rantje ja ik had het gelezen, gaat het nu al wat beter? met dank ook aan je lieve moeder.

 

Appelvrouw, hij staat warm hoor, ong. 23 graden bij een raam op het zuiden. en elke avond loop ik met de tomaten, paprika, en de aubergine naar de keuken, en gaan ze op een plank onder de lamp, en s'morgens weer terug. en dat nog tot april. maar ja je moet er wat over over hebben.

 

Bit bedankt.

Geplaatst:

Zaden vandaag binnen gekregen

Ga de komende dagen maar verdiepen hoe je die het beste kan kweken

Oh nee, toch maar vanaf volgende week eerst nog even lekker van het schaatsen genieten.

Handig hoor, een mooie sloot voor de deur

Geplaatst:

mijn mede dingers !

15 januari gezaaid

geen bijzondere omstandig heden gewoon op een keukenpapiertje op gekomen en in half potgrond/zand gezet, doen het eigenlijk wel goed !

wedsrijdaubergine81651328719820.JPG

ben heel benieuwd wat ze verder gaan doen....

kijk eens op mijn site www.jamenzo.nl

Geplaatst:

Vandaag gezaaid, volgens de randa-methode

 

Ik heb er 2 gedaan, wijk af van wat ik van plan was maar met al die toestanden van de kosmos-kalender en ik geen week meer wilde wachten nog net op de valreep vlak voor 13.00 uur gezaaid!

 

De volgende geschikte periode doe ik het denk ik nog een keer, en dan ergens in maart de laatste ronde, kan ik gelijk het verschil zien van een maand verschil met zaaien

 

Foto van het winnende zaadje

 

img6008-b-9-2-12-wedstrijd-aubergine-zaadje51651328821638.jpg

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...