Geplaatst: Gisteren om 10:191 d Minimum was 2 graden hier, wel vroeg in de nacht rond 3 uur, nadien begon de temperatuur langzaam op te lopen. Qua neerslag kan ik niet klagen.
Geplaatst: Gisteren om 11:071 d 2 graden..Pancratius doet zijn bijnaam eer aan. Bij mijn vrienden net over de Franse grens was het om 6 uur vanmorgen -o,8 graden. We zijn allemaal kinderen van de Aarde 🌎
Geplaatst: 23 uren geleden23 u Ik ben in Oostenrijk, en bovenop de berg waar ik zondag nog op groen gras rondhuppelde ligt nu sneeuw.
Geplaatst: 1 uur geleden1 u Oef, volgens mij heeft het in Nederland goed geregend tijdens onze vakantie. De tuin is knettergroen. 😆
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.