Geplaatst: 14 uren geleden14 u Het kan nog erger...Slik... maar ja, zo werkt dat hier.En dat kan hier zelfs in juni nog gebeuren. 13 uren geleden13 u aangepast door Rookie
Geplaatst: 13 uren geleden13 u Aanstaande woensdag wordt hier ook de koudste nacht. Geeft 5 graden aan, maar hier midden in het ‘stadje’ kun je daar wel 2 graden bij optellen. En als ik twijfel, gaan ze die nacht nog 1 keertje naar binnen of in de schuur. Of ik gooi een fleecedekentje over het kasje heen.Als je die weermodellen ziet maakt de locatie toch echt heel veel verschil! Tussen @Rookie en mij zit zeker 6 graden op woensdagnacht.
Geplaatst: 12 uren geleden12 u Ik vind het ieder jaar weer verbazingwekkend hoe hard de tomaten gaan. Zeker nadat ze weer zijn opgepot. Eerste foto afgelopen zondag, net verpot van P6 naar P11. Tweede foto van vandaag, nog maar 7 dagen later. Stammetjes worden ook mooi dik. Als het weer een beetje meezit gaan ze tweede week mei de volle grond in.26 april2 mei
Geplaatst: 12 uren geleden12 u Die gaan zeker hard.Je bedoelt zeker half mei?Ik hoop en duim dat het dan lekkere temperaturen zijn, zodat er veel de grond in kan.
Geplaatst: 9 uren geleden9 u Gisteren heb ik de eerste 2 in de foliekas gezet. Ik was al die potten zo zat! Vandaag nog meer daar geplaatst, ook 20 potjes tijdelijk op een tafeltje en in een grote bak die ik overdag naar buiten verhuis en 's avonds weer naar binnen.
Geplaatst: 8 uren geleden8 u Ik heb afgelopen week weinig tijd gehad voor de tuin wegens een nieuwe keuken thuis. Maar vandaag heb ik al mijn tomatenplantjes meegenomen van thuis. Ik heb 10 plantjes in de kas gezet in de grond, en die staan nu even omringd met emmers met peper, paprika, die had ik ook maar meteen meegenomen van huis. Hopelijk gaat dat goed. En er staan nu ook komkommer en meloen in grote potten , waarschijnlijk is dat wat erg vroeg maarja. Ook 6 tomatenplanten buiten in een moestuinbak geplant. En een aantal tomaten in emmers gezet onder mijn nieuwe afdakjeVolgens buienradar hier volgemde week nog 2 nachten van 7 graden celcius. We zien wel hoe het loopt.
Geplaatst: 8 uren geleden8 u 4 uren geleden, Rookie zei:Ik hoop en duim dat het dan lekkere temperaturen zijn, zodat er veel de grond in kan.Dit hoop ik ook. 🤞🏻 Ik zie jullie onderschrift helaas niet. Maar sommige van jullie die van mij wel. Ik heb het wel op groen staanom die van anderen te kunnen zien. 🤔
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.