Geplaatst: 7 april 20232 j Ik kom graag even buurten, heb een paar jaar om de hoek gewoond en nu nog steeds dichtbij
Geplaatst: 7 april 20232 j Zijn er dingen die je goed kan gebruiken @Yuras ? Zaailingen, kweekpotten etc.?
Geplaatst: 7 april 20232 j @Goldfish ja natuurlijk 😁, vanaf begin maart zijn we druk bezig met het woning renovatie, izolatie, komst van nieuwe jeuken en bijkeuken... kortom, geen plek thuis voor de zaailingen, geen tijd voor de tuinzaken... verkeerde leidind afgezaagd enz... Gezaaid 30 tomatenplantjes, 25 opgekomen... Maar wel, moet het boompje meenemen, zeker moet kletsen met vrienden... 😁
Geplaatst: 8 april 20232 j Voor nu staat er regen op de 15e. Maar laat je daar niet door tegenhouden hoor! Dat valt meestal hevig mee hier. (al hebben we de laatste tijd veel geluk en valt het wel ) We hebben sowieso genoeg ruimte in de schuur om even te schuilen, het wordt ook niet erg druk als ik de aanmeldlijst zo zie. En het is hier echt niet drassig of modderig. Zeker niet rond het huis. Edit: de regen is ook alweer zo goed als verdwenen op de 14-daagse-verwachting. Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Geplaatst: 8 april 20232 j Nou, we zijn deze maand 1 van de nattere plekken op de kaart: agro.bayer.nl/nl-NL/Weer/Overzichten/Neerslag deze maand.aspx Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Geplaatst: 9 april 20232 j Hier aan regen ook geen gebrek. 30 mm al in 9 dagen april. Gaat hard. Ik vraag me af wat de rest van de lente gaat doen.
Geplaatst: 9 april 20232 j Klopt het dat er niemand uit (omgeving) Amsterdam komt? Dit ivm transport van een paar planten.
Geplaatst: 9 april 20232 j Ik heb een vergelijkbaar verzoek als Arja. Maar dan voor het bezorgen van twee planten in Vaassen (Epe, tussen Zwolle en Apeldoorn). Of het bewaren van de planten tot dat iemand uit Vaassen die kan ophalen.
Geplaatst: 9 april 20232 j Dat kan ik wel, is vlakbij. Ik dm je ff. 9 april 20232 j aangepast door Arja
Geplaatst: 9 april 20232 j Ik ben er ook weer bij dit voorjaar (dit jaar wel alleen). Oudholland Hebban olla vogala nestas hagunnan hinase hic anda thu, wat unbidan we nu?
Geplaatst: 9 april 20232 j 2 uren geleden, Arja zei: Klopt het dat er niemand uit (omgeving) Amsterdam komt? Dit ivm transport van een paar planten. Ik zie eens in de zoveel tijd iemand uit Amsterdam Noord. Heeft geen groene vingers dus zal een plant niet lang in leven blijven, maar wel een paar dagen. Zal dus een traject van lange adem zijn om de plant van A naar V naar K naar Eindbestemming te krijgen.
Geplaatst: 9 april 20232 j Die constructie gaat niet handig zijn, denk ik. Het gaat om planten die van Mellie naar mij moeten.
Geplaatst: 10 april 20232 j Helaas, we gaan het niet redden. Het is nog onzeker wat er deze week allemaal gaat gebeuren bij de cardioloog 10 april 20232 j aangepast door Indy
Geplaatst: 11 april 20232 j Sterkte Indy..we blijven elkaar mislopen. We zijn allemaal kinderen van de Aarde 🌎
Geplaatst: 12 april 20232 j Zie dat wij niet in de lijst staan, maar we komen wel! Naar mijn idee had ik dat hier al eerder gepost, misschien verloren gegaan in toen het forum niet zo goed werkte
Geplaatst: 13 april 20232 j Voor nu lijkt het droog te blijven zaterdag! Wel bewolkt (is wat jammer) en dat windje uit het noorden waait ook best vervelend. Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Geplaatst: 13 april 20232 j 5 uren geleden, Jorieke123 zei: windje uit het noorden Lekkere warme truien aan dan! En we mogen tegenwoordig ook weer wat dichter op elkaar zitten, scheelt ook. Ik heb er zin an! We zijn allemaal kinderen van de Aarde 🌎
Geplaatst: 14 april 20232 j On 4/9/2023 at 1:11 PM, Arja said: Klopt het dat er niemand uit (omgeving) Amsterdam komt? Dit ivm transport van een paar planten. Ik kan jammer genoeg niet. Ik wens Julie wel een hele fijne dag!
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.