Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

appelvrouw

Leden
  • Registratiedatum

Alles dat geplaatst werd door appelvrouw

  1. appelvrouw reageerde op hoekman's topic in Tuinvragen
    Ja dat is waar maar er zijn zat moestuiniers met gladde jolen zoals ik ze noem. Ik heb ze zelf ook en krijg helaas weinig tot geen bloemen in deze bollen in het bos. Het probleem van Hoekman, ik heb het in Frankrijk wel gezien die roestachtige uitslag op het blad maar daar komen we niet verder mee.
  2. appelvrouw reageerde op hoekman's topic in Tuinvragen
    Echt heel lastig, ik zie dat niemand reageert, blijkbaar zijn er niet veel gladiolenkwekers met dit probleem. Het lijkt op een roest. Ik kan je helaas niet helpen.
  3. Het zou mooi geweest zijn Petra als je aan had gegeven waar je het recept vandaan had en waarmee je het hebt aangepast kan je ook vermelden..dat doen ik en anderen hier toch ook als we een recept plaatsen? Het is niet meer dan eerlijk de orginele plaatser te benoemen. Of dat nu iemand met een verdienmodel is of iemand die gewoon van koken houdt zoals ikzelf bijvoorbeeld. En dan niet onder je recepten de suggestie wekken dat je het allemaal zelf verzonnen hebt. Dat komt ook niet erg geloofwaardig over,
  4. appelvrouw reageerde op Rookie's topic in Groente
    Begon die donkergroene ook klein ook zo donker? Mijn trompies willen nog niet hard groeien ondanks de belofte van Arja. Het zal toch echt wel met het licht te maken hebben denk ik.
  5. Deze tekst onder de bedoelde berichten maakt het er toch ook niet gemakkelijk op..we worden hier uitgenodigd om naar een ander platform te gaan maar niet naar degene waar de inspiratie oftewel het recept vandaan komt.
  6. Kan niet hè, Jorieke en AC ik ben ook aan t twijfelen..zou mijn hersenen mij voor de gek houden? Ik denk eigenlijk van wel. Ze zitten er vast veel langer in. Sorry Arja, ik vermoed dat ik een senior moment had.
  7. Ja die heb ik nu ook..een heerlijk flesje rozemarijnolie voor in mijn ochtend badje 😍
  8. Gekregen van @Jorieke123 rechtstreeks uit haar tuin.. Die kleuren alleen al. Dat wordt weer lekkers!
  9. Doen ze dat tegen de vlooien en luizen?
  10. Geen een gemeten? Wat een geduld heb jij! Bij mij is het dolkje al een sabel🗡️
  11. Je weet nog niet hoe ze heten? Salie amethist:
  12. Deze heb ik ongeveer 10 mei geplant, zie deze update:
  13. Ik had drie solo’s vrij laat in een van de bakken gezet en heb toch mooie olifantenknofloken gekregen. Geen van drieën terug een solo geworden. Misschien een idee om er een paar voor te bewaren?
  14. 🎼 al op de tafel gezet…🎶tweede couplet🎶 👏👏
  15. appelvrouw reageerde op appelvrouw's blog bericht in Het bosje van Jet
    En dat met zulke grote ogen…
  16. appelvrouw reageerde op Tanja65's topic in Groente
    Zeker je hebt gelijk..bijna, er zijn ook pompoen soorten die wat wrangig zijn als ze klein zijn. In ieder geval niet van de moschatas. Ik denk dat dat de cucurbita maxima soorten zijn.
  17. appelvrouw reageerde op appelvrouw's blog bericht in Het bosje van Jet
    Hebben ze wel deze vorm? Die butternut kleur komt bij het afrijpen toch?
  18. appelvrouw reageerde op Tanja65's topic in Groente
    Oo djiez prachtig! Kom ik aan met mijn fotootje van mijn potloodjes haha. Ja die Nice..ik denk het wel hoor, het is net als de Trombe een muskaatpompoen of een muskaat courgette zo je wilt. Cucurbita Moschata. Beiden in jong stadium te eten als courgette. Ik denk wel dat je op het randje van het jonge stadium zit. Dat zal niks geven ik denk dat ze in ieder stadium heerlijk eetbaar zijn eventueel je kooktijd en iets aanpassen.
  19. appelvrouw plaatste moestuinseizoen in Het bosje van Jet
    Een klein rondje door het bosje en langs de bakken zoveel moois te zien steeds. Kijk bijvoorbeeld deze driedubbele komkommer Monika Er zijn ook gewone vruchtjes Tomaat in het bos, mini Bush Appletini Kijk Jootje de eerste groeit..baby Bear Ook de mais gaat stug door Braam en Nine star perrenial Honingbij? Op majoraan/marjolein Allium Flavum De dahlia bright lights is een beetje gek dit jaar, vorig jaar had hij een andere kleur? Ik zou niet weten wat er gebeurd is, deze soort had ik in ieder geval niet.. Vorig jaar: Enfin. Groene wants Rudbeckia Monarda nogwattius Trombe de Albenga ook wel Tromboncino, muskaatcourgette genoemd Nogmaals om jullie mee te vervelen de Golden Hour En om mee te eindigen: de bijna bloei van de pindakaas boom, de Clerodendrum trichotomum
  20. appelvrouw reageerde op Erny's topic in Babbeltuin
    Grappig dat je die opnoemt Loes, goed idee ik was hem vergeten. Voor mij hoeft het niet ik doe het gewoon zonder ui, soms vervelend in een restaurant maar de meesten zijn tegenwoordig veel intoleranties en allergieën gewend en maken wel iets apart. En anders eet ik eromheen no problemo. Maar misschien voor jou Tanja, uiensoepboom de toona sinensis.
  21. appelvrouw reageerde op Tanja65's topic in Groente
    Volgens mij niet te jong want dan heb je een potloodje maar iedere dikte en lengte die jou aanspreekt. Let ook op de kleur, nog lekker lichtgroen.
  22. Ja joh die komkommers staan in een van mijn pallet bakken én het is voor het eerst in drie jaar dat het lukt. Dus. Dank zij de goed opgekweekte planten van @Loraine_ denk ik. En er komen helemaal niet veel vruchten, ik heb net vanmiddag foto’s genomen voor mijn volgende update.
  23. Haha leuk, wol op stokjes? Ik vermoed dat de vogels er weer mee vandoor gaan en anders de eekhoorn wel.
  24. appelvrouw reageerde op Erny's topic in Babbeltuin
    Ik eet ook al langere tijd geen lookproducten meer. En ben dus vaak op zoek naar lekkere smaakjes. Ik heb geleerd de uiensmaak niet te hoeven en kook nu ( nog) veel meer met verse groene kruiden en met verwarmende specerijen zoals kaneel koriander kardemom komijn kummel/karwij bijvoorbeeld en met goede kerriemix. Verse gember ook. Ik kan wel een stukje prei eten en gebruik dat vaak om de olie even aan te zetten met de specerijen en/of de kruiden.
  25. appelvrouw reageerde op Erny's topic in Babbeltuin
    Omdat men niet meer tegen uien kan misschien? Veel verse kruiden zou een oplossing kunnen zijn..laurierblad mee stoven, tijm, oregano, selderij blad et . Na een tijdje mis je de ui niet meer.

Account

Navigatie

Zoeken

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.