Geplaatst: Gisteren om 12:441 d Op 14-6-2026 om 09:56, woldistel zei:Als je tijd hebt, kom je gezellig bij mij aan de zijlijn staan om de wedstrijd toe te juichen. Ik heb de trommel 🥁 wil jij deze 🪇 of liever een megafoon 📢?hahahha dan kom ik langs jouw zijlijn wel extra liefde geven met een trommel en een fluit 😄
Geplaatst: 7 uren geleden7 u We hebben een klimrekje geplaatst voor de bonen die daar om vroegen. 3 van de 4 lijken nu in ieder geval de hoogte in te willen.
Geplaatst: 2 uren geleden2 u Hmm, apart type hoor. Je hebt altijd iets wat af wil wijken. Ze gaan wel de hoogte in, maar klimmen als een stokboon (om iets heen draaien) doen ze niet?
Geplaatst: 1 uur geleden1 u Op 17-6-2026 om 08:20, Lia56 zei:Door de verschillen kan t nog heel interressant zijn om te zien welke bonen er tevoorschijn komenWat dat betreft ben ik het met je eens @Lia56 . Dat is zeker interessant maar kun je nog wel van een wedstrijd spreken als de bonen genetisch verschillend zijn ? Bij genetisch niet gelijke bonen hebben de deelnemers geen gelijke kansen. Hoe lang een boon kan worden wordt voor het grootste deel genetisch bepaald en voor een kleiner deel door externe omstandigheden zoals bijv. bemesting, soort grond, veel of weinig zon, hoeveelheid water etc. Kortom dat zijn de factoren waar de deelnemer aan de wedstrijd invloed op heeft en uiteindelijk zullen bepalen of hij/zij in staat zal zijn al of niet een kampioen te laten groeien.Bij genetisch niet gelijke bonen hebben de deelnemers geen gelijke kansen. Ook de factor toeval speelt dan mee, een stukje russische roulette in de vorm van welke bonen met welke eigenschappen je geleverd hebt gekregen. Wat zegt 123zaden over deze zaden Lia of heb je dat nog niet gevraagd ?
Geplaatst: 6 minuten geleden6 min 22 uren geleden, Rookie zei:wie heeft dan die twee violen?Oh, die heb ik nog niet gehoord. Ja, wie?Het wordt wel een juich orkest zo. Balkanmuziek. "Start wearing purple" queen, lalalalalaaa. 😁En nu weer even on topic, ja 🤨
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.