Geplaatst: 25 februari 201214 j Vannacht om 2.15 uur geboren ons derde kleinkind met de naam Sem Zo blij alles is goed met moeder en kind.
Geplaatst: 25 februari 201214 j Gefeliciteerd! En veel plezier met de kleine. Groetjes, Birgit (Soil Food Web Consultant) Meer weten over het microscopische bodemleven? https://rijkebodem.eu
Geplaatst: 25 februari 201214 j Gefeliciteerd! Kijk ook eens op onze webwinkel: Fruitbomen.net, Facebook, Twitter, Instagram, Youtube
Geplaatst: 25 februari 201214 j Ook alweer je derde. ik heb er 4 helemaal geweldig,geniet er van en gefeliciteerd natuurlijk.
Geplaatst: 25 februari 201214 j Gefeliciteerd, fijn dat alles goed is.Geniet maar lekker van dat menneke
Geplaatst: 25 februari 201214 j Gefeliciteerd!!! Hij is geboren op een bladdag dus krijgt vast groene vingers!!! Geniet er maar lekker van en krijgen we van de week een keer een mooie foto te zien?
Geplaatst: 25 februari 201214 j Gefeli! facebook.com/VeldvarkensKom 25 april naar de Moestuinforumdag in Zelhem: moestuinforum.nl/topic/57817-aanmeldtopic-mtfd-zaterdag-25-april-2026/
Geplaatst: 26 februari 201214 j Van harte gefeliciteerd Greetje. Ook voor de oma is het fijn als de bevalling erop zit hé.
Geplaatst: 26 februari 201214 j Hij is geboren op een bladdag dus krijgt vast groene vingers!!! Een vis geboren op een vissendag War betekent dat? Geen idee
Geplaatst: 26 februari 201214 j Auteur Dank voor de felicitaties. Hier een foto van het kleine mannetje
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.